| Merk | Adria Altea 390 PS |
| Toelating | 14-02-2013 |
| Max gewicht | 1100 kg |
| Leeg gewicht | 911 kg |
| Totale lengte | 576 cm |
| Totale breedte | 207 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Mover | ✅ |
| Fietsendrager | ✅ |
| Voortent | ✅ |
| Luifel | ✅ |
Adria Altea 390 PS Luifel Voortent Mover
€13.499,00
Beschrijving
Deze Adria is al technisch nagekeken en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon van binnen/buitenkant en direct mee te nemen zonder afleveringskosten!
Indeling:
-Middenkeuken
-Rondzit
-Bredtebed
Sanitair: Hoek-opstelling
Accessoires:
#Mover
#Voortent
#Fietsendrager
#Cassetteluifel
#Hagelwerende gfk dak
-Gasfornuis 3 pits
-Koelkast 230/gas/12v
-Vriesvak
-Kachel
-Ringverwarming
-Boiler
-Cassettetoilet
-Toiletruimte
-Alle ramen zijn voorzien van combicassettes.
-Schoonwatertank
-Dakluik
-Leeslampjes
-Sfeerverlichting
-Serviceluik
-Stabilisator
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (06-37352654)
Inruil boot of caravan eventueel bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze mooie Adria is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Telefoon: 06-37352654
E-mail: info@kraaijcaravans.nl
