| Merk | Fendt Bianco Selection 465 TG |
| Toelating | 05-05-2020 |
| Max gewicht | 1700 kg |
| Leeg gewicht | 1288 kg |
| Totale lengte | 700 cm |
| Totale breedte | 232 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Zakluifel | ✅ |
| Voortent | NEE |
| Fietsendrager | ✅ |
| Mover | ✅ |
Fendt Bianco Selection 465 TG Mover Zakluifel
€25.750,00
Beschrijving
De Fendt is al technisch nagekeken(banden NIEUW) en klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon en direct mee te nemen zonder afleveringskosten!
Indeling:
-Treinzit
-Middenkeuken
-Enkele bedden met bedverbreding
Sanitair: Midden-opstelling
Accessoires:
#Zakluifel
#Enduro mover
#Fietsendrager
-Kachel
-Ringverwarming
-Boiler
-Hordeur
-Gasfornuis 3 pits
-Koelkast 230v/12v/gas
-Vriesvak
-Cassettetoilet
-Toiletruimte
-Alle ramen kunnen open en voorzien van combicassettes.
-Schoonwatertank
-Leeslampjes
-Serviceluik
-Disselafwerking
-Reservewiel
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak & toelichting.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (0637352654)
Inruil bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze prachtige Fendt is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Telefoon: 06-37352654
E-mail: info@kraaijcaravans.nl
