| Merk | Fendt opal 465 SFB |
| Toelating | 18-06-2019 |
| Max gewicht | 1800 kg |
| Leeg gewicht | 1311 kg |
| Lengte | 705 cm |
| Breedte | 232 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Voortent | NEE |
| Mover | ✅ |
| Zakluifel | ✅ |
| Dakairco | ✅ |
Fendt Opal 465 SFB Dakairco Mover Zakluifel
€26.945,00
Beschrijving
Deze Fendt is al technisch nagekeken en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon en direct mee te nemen zonder afleveringskosten.
Indeling:
-Fransbed (200x135cm)
-Rondzit
-Middenkeuken
Sanitair:
-Achter-opstelling
Accessoires:
#Truma XT mover volautomaat
#Dakairco
#Buitenstopcontact
#Zakluifel
#As tot 1800 kg
#AAA-as zelfstellende remmen as.
#Plissee deur
#T+Steun.
#Sportvelgen
#Verzwaarde steunen
#100 km/u keuring Duitsland
#Gaskachel/boiler Truma Combi 4
#Truma i-net box
#Slimtower koelkast 230/gas/12v
-Vriesvak
-Sfeer verlichting
-Schoonwatertank
-Watertankmeter
-Antennevoorbereiding
-Gasfornuis 3 pits
-Ringverwarming
-Cassettetoilet
-Toilet ruimte
-Dakluikken groot
-Serviceluik
-Stabilisator
-Alle ramen zijn voorzien van combicassettes.
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak & toelichting.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (0637352654)
Inruil bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze prachtige Fendt is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Tel: 06-37352654
info@kraaijcaravans.nl
