| Merk | Fendt Saphir 450 QB |
| Toelating | 02-03-2009 |
| Max gewicht | 1300 kg |
| Leeg gewicht | 1030 kg |
| Lengte | 642 cm |
| Breedte | 229 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Voortent | ✅ |
| Mover | NEE |
| Fietsendrager | ✅ |
Fendt Saphir 450 QB Voortent Fietsendrager
€12.500,00
Beschrijving
Deze Fendt is al technisch nagekeken en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon en direct mee te nemen zonder afleveringskosten.
Indeling:
-Breedtebed
-Treinzit
-Middenkeuken
Sanitair:
-Midden-opstelling
Accessoires:
-Isabella voortent
-Fietsendrager
-Verzwaarde steunen
-Koelkast 230/gas/12v
-Vriesvak
-Sfeer verlichting
-Schoonwatertank
-Watertankmeter
-Antennevoorbereiding
-Gasfornuis 3 pits
-Ringverwarming
-Cassettetoilet
-Toilet ruimte
-Dakluik
-Serviceluik
-Stabilisator
-Alle ramen zijn voorzien van combicassettes.
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak & toelichting.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (0637352654)
Inruil bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze zeer nette Fendt is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Tel: 06-37352654
info@kraaijcaravans.nl
