| Merk | Hobby Excellent 540 UFF |
| Toelating | 16-02-2021 |
| Max gewicht | 1750 kg |
| Leeg gewicht | 1364 kg |
| Totale lengte | 735 cm |
| Totale breedte | 230 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Voortent+erker opblaasbaar | ✅ |
| Dakluifel+zijwanden | ✅ |
| Fietsendrager | ✅ |
| Mover | ✅ |
| Luifel los +wanden |
VERKOCHT
Beschrijving
Deze prachtige Hobby is al technisch nagekeken (banden nieuw en accu) en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon van binnen/buitenzijde en direct mee te nemen zonder afleveringskosten!
Indeling:
-Rondzit
-Middenkeuken
-Queensbed/middenbed
Sanitair: Midden-opstelling
Accessoires:
#Dakluifel +zijwanden
#Enduro mover volautomaat
#Fietsendrager
#Voortent+erker opblaasbaar Dorema Octavia air
#Luifel los +zijwanden
#Buitenstopcontact
#City wateraansluiting(waterslang aansluiting met vlotter)
#Reservewiel onder de caravan
#Slimtower XXl koelkast+vriesvak 230/gas/12v
#Plissee deur
#TV+TV steun
#Hoogpolig tapijtset voor in de caravan
-Gasfornuis 3 pits
-Vriesvak
-Boiler
-Gaskachel
-Ringverwarming
-Cassettetoilet
-Toiletruimte
-Alle ramen zijn voorzien van combicassettes.
-Schoonwatertank
-Dakluik
-Sfeerverlichting
-Leeslampjes
-Serviceluik
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (06-37352654)
Inruil bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze prachtige Hobby is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Telefoon: 06-37352654
E-mail: info@kraaijcaravans.nl
