| Merk | Home Car Racer Champ 43 |
| Toelating | 07-04-2006 |
| Max gewicht | 1300 kg |
| Leeg gewicht | 930 kg |
| Totale lengte | 633 cm |
| Totale breedte | 230 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Dakluifel | NEE |
| Voortent | ✅ |
| Mover | NEE |
| Fietsendrager | ✅ |
Home Car Racer Champ 43 Voortent Fietsendrager
€7.950,00
Beschrijving
Deze zeer nette Home Car is al technisch nagekeken(Bovag 2025, banden 2024) en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon en direct mee te nemen zonder afleveringskosten!
Indeling:
-Treinzit
-Middenkeuken
-Breedtebed
Sanitair: Midden-opstelling
Accessoires:
#Voortent
#Fietsendrager
#Plisse deur
#Buitenstopcontact
#Afzuigkap
#Reservewiel
-Koelkast 230/gas/12v
-Vriesvak
-Boiler
-Kachel
-Ringverwarming
-Gasfornuis 3 pits
-Cassettetoilet
-Toiletruimte
-Alle ramen kunnen open en voorzien van combicassettes
-Schoonwatertank
-Dakluik
-Leeslampjes
-Sfeer verlichting
-Serviceluik
-Disselafwerking
-Stabilisator
-etc..
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak & toelichting.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (0637352654)
Inruil bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze zeer nette Home Car is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Telefoon: 06-37352654
E-mail: info@kraaijcaravans.nl


















