| Merk | LMC Musica 490 E |
| Toelating | 01-02-2013 |
| Max gewicht | 1600 kg |
| Leeg gewicht | 1279 kg |
| Totale lengte | 715 cm |
| Totale breedte | 233 cm |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Mover | ✅ |
| Zakluifel | ✅ |
| Fietsendrager | ✅ |
| Voortent | ✅ |
LMC Musica 490e Dakairco Mover Voortent Luifel
€17.950,00
Beschrijving
Deze LMC is al technisch nagekeken (banden 2025) en is klaar voor vertrek.
Al onze caravans zijn schoon van binnen/buitenkant en direct mee te nemen zonder afleveringskosten!
Indeling:
-Middenkeuken
-Rondzit
-Enkele bedden+bedverbreding
Sanitair: Midden-opstelling
Accessoires:
#Dakairco
#Mover Truma
#Voortent
#Zakluifel
#Fietsendrager
#Hagelwerend GFK-dak
#plissedeur
#Serviceluik groot
#Serviceluik
#Radio
#Afzuigkap
#Tapijtset voor in de caravan
-Koelkast 230/gas/12v
-Vriesvak
-Gasfornuis 3 pits
-Kachel
-Boiler
-Ringverwarming
-Cassettetoilet
-Toiletruimte
-Alle ramen zijn voorzien van combicassettes.
-Schoonwatertank
-Afvalwatertank inboard
-Dakluik
-Leeslampjes
-Sfeerverlichting
-Serviceluik
-Stabilisator
-Disselafwerking
-Etc
Wilt u de caravan bezichtigen, graag even bellen voor een afspraak.
Bezichtiging is 6 dagen per week mogelijk na afspraak, 6 dagen telefonisch bereikbaar vanaf 9:00 uur tot 18:00 uur (06-37352654)
Inruil boot of caravan eventueel bespreekbaar.
Prijswijzigingen en typefouten voorbehouden.
Deze mooie LMC is verkrijgbaar bij:
Kraaij Caravans Ermelo
Harderwijkerweg 132
3852 AG Ermelo
Telefoon: 06-37352654
E-mail: info@kraaijcaravans.nl
